• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Amjjarzabek
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. A

    5 msc starań, wysoka PRL i temp. 37

    Dawki mam różne, ponieważ wielkość dawki zależy od aktualnego wyniku a ten skacze... aktualnie biorę 0.5 tabletki na tydzień a wynik miałam 30 a norma jest do 23.
  2. A

    5 msc starań, wysoka PRL i temp. 37

    W 2016 w grudniu robiłam rezonans przysadki, ponieważ miałam wysoki poziom i zlecono mi (brak objawów hiperprolaktynemi, nawet po badaniu z tabletka). Wtedy wyszło ze mam mikrogroczulaka o wielości ok 9mm. Już wcześniej miałam włączony dostinex ale po wyniku MRI endo zwiększył mi dawkę. W...
  3. A

    5 msc starań, wysoka PRL i temp. 37

    No to poczekam badając temperaturę i może na dniach sprawdzę rano sprawdzę test ciążowy z moczu.... oby to wreszcie było to :)
  4. A

    5 msc starań, wysoka PRL i temp. 37

    Problem w tym ze nie wiem czy te „dolegliwości” jak kłucie w podbrzuszu i ciągniecie jest oznaka zagnieżdżania się zarodka czy może zwiastuje @?
  5. A

    5 msc starań, wysoka PRL i temp. 37

    Cześć dziewczyny. Od 5 msc staramy się o dziecko jednak żadnych rezultatów. Od kilku lat leczę się na hiperprolaktynemie. Miałam mikrogroczulaka w przysadce jednak farmakologicznie go wyleczyłam. Poziom ciagle zbyt wysoki i na stałe dostinex i letrox bo tsh tez góruje. Cykle mam regularne (+\-2...
Wróć
Do góry