Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dziękuje Ci Ness! Konsultowałam temat z trzema różnymi profesorami i każdy mówi, że w naszym kraju tylko amniopunkcja jest uznawana za wiarygodne badanie i namawiają żeby ją zrobić dla pewności... Stąd moje pytanie - czy ktoś jednak robił amnio, pomimo niskiego ryzyka z NIFTY? Wśród znajomych...
Dziewczyny,
mam 37 lat, synka 4latka i za sobą niestety jedno poronienie (puste jajo płodowe). Teraz jestem w 16tc ze skierowaniem na amniopunkcję. W usg genetycznym w 13tc wszystko było ok, ale niestety obowiązkowe testy PAAPa dały mi prawdopodobieństwo 1/64 na ZD (Białko PAAP 0,42 a beta...