• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Curlyala
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. C

    Amniopunkcja robić czy nie?

    Dziękuje Ci Ness! Konsultowałam temat z trzema różnymi profesorami i każdy mówi, że w naszym kraju tylko amniopunkcja jest uznawana za wiarygodne badanie i namawiają żeby ją zrobić dla pewności... Stąd moje pytanie - czy ktoś jednak robił amnio, pomimo niskiego ryzyka z NIFTY? Wśród znajomych...
  2. C

    Amniopunkcja robić czy nie?

    Dziewczyny, mam 37 lat, synka 4latka i za sobą niestety jedno poronienie (puste jajo płodowe). Teraz jestem w 16tc ze skierowaniem na amniopunkcję. W usg genetycznym w 13tc wszystko było ok, ale niestety obowiązkowe testy PAAPa dały mi prawdopodobieństwo 1/64 na ZD (Białko PAAP 0,42 a beta...
Wróć
Do góry