Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Bebilon :) ja podaję tylko probiotyk biogaja, praktycznie od początku. Tak zaleciła nam położna kiedy był bardzo niespokojny i potem faktycznie sie poprawiło :)
Hej. Mój synek za tydzień skończy 4 miesiące. Karmiłam piersia tylko 3 tyg. Jeśli chodzi o Twoje pytanie czy maluszki potrafią tyle zjeść to tak. Potrafią ale oczywiście nie każde. Mój synek od początku był małym głodomorem dlatego też przeszłam na mm. Od jakiegoś 1.5 miesiąca zjada właśnie...