Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki kłucie w jajnikach, ból piersi, ale to objawy jak na okres 😅
Dopiero po terminie zaczęły mnie boleć sutki i byłam strasznie rozkojarzona.
Witajcie :)
W piątek test pokazał bladą kreseczkę 😍
Strasznie się cieszę ale też denerwuję bo to pierwsza ciąża, wyczekiwana od roku...
Jak wszystko się uda to termin 10 czerwca 😍
Lekarza mam 12.11. Za wcześnie, czy już coś będzie widać?
To będzie 6t+4d :)