• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Kasia139
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. K

    Lipcowe mamy 2021

    Czy może któraś z Was wie czy badanie na kiłę test przesiewowy to to samo co - Serologia kiły podstawowa (VDRL lub USR lub anty TP) dawniej WR? Oraz czy toxoplasma gondii IgG to to samo co Toksoplazmoza IgG ?
  2. K

    Lipcowe mamy 2021

    Cześć dziewczyny. Przyznam, że podczytuję Was od paru dni jednak do tej pory się nie udzielałam. Jestem w 6+0 tc. Byłam u ginekologa w 5+2 tc . Był już pęcherzyk ciążowy, żółtkowy i zarodek. Od razu dostałam zwolnienie i wystawił kartę ciąży. Jednak nurtuje mnie jedno pytanie? Czy można mieć 2...
Wróć
Do góry