Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Czy może któraś z Was wie czy badanie na kiłę test przesiewowy to to samo co - Serologia kiły podstawowa (VDRL lub USR lub anty TP) dawniej WR? Oraz czy toxoplasma gondii IgG to to samo co Toksoplazmoza IgG ?
Cześć dziewczyny. Przyznam, że podczytuję Was od paru dni jednak do tej pory się nie udzielałam. Jestem w 6+0 tc. Byłam u ginekologa w 5+2 tc . Był już pęcherzyk ciążowy, żółtkowy i zarodek. Od razu dostałam zwolnienie i wystawił kartę ciąży. Jednak nurtuje mnie jedno pytanie? Czy można mieć 2...