• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Slodkakawa1980
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. Slodkakawa1980

    Sluz

    Robiłam rano i nic nie wyszło. Spóźnia mi się 3 dni
  2. Slodkakawa1980

    Sluz

    Ta druga kreskę tylko widać pod kątem.
  3. Slodkakawa1980

    Sluz

    Ten cień tylko widać jak zrobiłam zdjecie
  4. Slodkakawa1980

    Sluz

    Dzięki Patrycja35
  5. Slodkakawa1980

    Sluz

    Okres mi się spóźnia drugi dzień. Robiłam test i wyszedł mi taki
  6. Slodkakawa1980

    Sluz

    Witam od dzisiaj mam bardzo biały gęsty jak budyń śluz. Co może to ozaczac
  7. Slodkakawa1980

    Testy ciążowe

    Dzieki
  8. Slodkakawa1980

    Testy ciążowe

    Ten pierwszy był robiony w zeszłym tygodniu a ten drugi dzisiaj
  9. Slodkakawa1980

    Testy ciążowe

    Robiąc zdjęcie do Może przez duże M coś widać a tak nie czy znaczy że mam za mało hormonow
  10. Slodkakawa1980

    Testy ciążowe

    🐰
  11. Slodkakawa1980

    Testy ciążowe

    Witam dziewczyny mam pytanie czy widzicie może druga kreske
Wróć
Do góry