• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Madlen 38
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. Madlen 38

    Majowe mamy 2021

    My jeszczenie nie planujemy nic kupować trochę się jednak obawiam czy wszystko w końcu będzie dobrze, ale sama już zrobiłam buciki,czapeczkę(ciekawe czy będą dobre hihi) i dwa kocyki .Mnie też boli prawy jajnik i brzuch gdzieś już tak czwarty dzień.
  2. Madlen 38

    Majowe mamy 2021

    Kp jak się uda oczywiście, już wyszłam z wprawy bo dawno, dawno temu karmiłam 😁
  3. Madlen 38

    Majowe mamy 2021

    No właśnie ja też myślę czym tu smarować bo po poprzednich ciążach zostało trochę tych rozstępów a po co mieć więcej 😁
  4. Madlen 38

    Majowe mamy 2021

    Ale produkujecie wpisy dziewczyny,dobrze że czytać lubię to lektura z rana jak znalazł😂 dzisiaj trochę głowa mnie boli znowu spać nie mogłam, macie jakieś sposoby na bezsenność?
  5. Madlen 38

    Majowe mamy 2021

    Witam wszystkie mamusie, u mnie 12+7 termin 22 maj we wtorek kolejne badania mamy nadzieję że wszystko będzie ok, po wielkich staraniach tym razem musi być dobrze
Wróć
Do góry