• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Czarna21
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. Czarna21

    Mam pytanie pozytywny czy negatywny niby jest słaba kreseczka

    Wiedz dziś się dowiedziałam że poroniłam 😭🥺 beta 12.7 4 tydz no już 5 coś było nie tak z ciąża moja radość nie trwała długo jestem załamana lekarz mówi że za tydzień wizyta kontrolna i jeśli wszystko będzie ok od następnego cyklu możemy starać się o dziecko 😭🥺 pustka
  2. Czarna21

    Mam pytanie pozytywny czy negatywny niby jest słaba kreseczka

    Nwm ja siły już nie mam 🥺😢 mówią że może byc za mała ciąża i dla tego na 9 kolejna wizyta mam nadzieję że może jeszcze wszystko będzie dobrze
  3. Czarna21

    Mam pytanie pozytywny czy negatywny niby jest słaba kreseczka

    14 z kawałkiem jestem dziś tak zakręcona że sorry ale nwm wyniki na papierze odbiorę 9
  4. Czarna21

    Mam pytanie pozytywny czy negatywny niby jest słaba kreseczka

    Wiedz dziś miałam badanie USG na którym nic nie było od wczoraj krwawię lekarz zlecił betę która potwierdza ciążę około 4 tygodnia dostałam wiadomość że może to być ciąża pozamaciczna 😭🥺😢😢 następna wizyta na 9 Grudnia jestem załamana żyje nadzieją że moje maleństwo się pokaże na USG w macicy nie...
  5. Czarna21

    Mam pytanie pozytywny czy negatywny niby jest słaba kreseczka

    Na 2 Grudnia wizyta
  6. Czarna21

    Mam pytanie pozytywny czy negatywny niby jest słaba kreseczka

    Dz Dziękuję właśnie zrobiłam drugi i kreska jeszcze wyrazniejsza ☺️
  7. Czarna21

    Mam pytanie pozytywny czy negatywny niby jest słaba kreseczka

    Dziękuję jeszcze niech lekarz potwierdzi ☺️
  8. Czarna21

    Mam pytanie pozytywny czy negatywny niby jest słaba kreseczka

    Dziękuję dziewczyny 😉😘
  9. Czarna21

    Mam pytanie pozytywny czy negatywny niby jest słaba kreseczka

    Mi koleżanka mówiła że taka słaba kreseczka oznacza negatywny dodam że 20 Listopada miałam mieć okres i go nie ma jutro z rana zrobię jeszcze 1 dla pewności
Wróć
Do góry