Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
No ja wczoraj też zatrucie miałam robione ale nie było aż tak źle. 2 tyg temu też miałam zatruwany to myślałam że z bólu po ścianach zacznę chodzić. Bo tego zapalenie się wdalo i musiałam antybiotyk zacząć brać
My też 19tc a macica napina mi się już od 16 tc. Ginekolog twierdzi że wszystko jest w porządku ale ma mam obawy ze coś jest nie tak. Do tego dzisiaj po oddawaniu stolca mam uczucie pełności w pochwie a szyjka macicy była czy jest boję się znowu sprawdzić u wyjścia pochwy strasznie się...