Dopiero zaczynam brać się za wszystkie badania. Nie mialam monitoringow, na wizycie gin powiedzial ze pecherzyk jest duzy, i w ciagu dwoch dni dojdzie do pekniecia wiec nic tylko sie starac ;) na razie mój pan doktor powiedział że jajniki w porządku, muszę zrobić badania na ewentualne problemy...