Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
U mnie pinki płytkowe wychodziły z kreska tak bladą ze normalnie uznałabym to za negatyw a te strumieniowe już bez dopatrywania. Niby jedna firma a taka różnica. Nigdy więcej nie kupię już płytkowych pinkow.
Te też ładnie mi się wybarwiły
Ujowo się nie wybarwił 🤷🏼♀️ ten jeden na bank był fałszywy. ✊🏻🍀
Mam tyle roboty w domu a oczywiście nic nie zrobię bo co chwilę będę odświeżać forum 😹🥴😅
Chce widzieć u Ciebie pozytywna betę @LadyCaro !💝
W niektórych pinkach (o ile dobrze pamiętam) też są takie foliowe składane, gdzieś powinnam chyba jeszcze taki mieć 🤔 ale jakoś i tak wolę ten typowy, standardowy do wódy 🙈😅
Oczywiście, że mogło 😁 my z mężem 5 miesięcy "robiliśmy" ciążę dzień w dzień i nic aż w końcu mąż wyjechał w delegacje wpadł dosłownie na jedną noc 2 dni po okresie i pyk! 💥 Pamiętam to było 5 grudnia a 6 września tuliłam naszego najmłodszego synka ❤️
Ja mam dwóch synów z ciąż bezproblemowych. 3 lata temu zdecydowaliśmy się na 3 maleństwo, niestety zaliczyliśmy ciążę biochemiczną, potem ciąża ale brak akcji serca na pierwszych prenatalnych i teraz, po roku od ostatniej straty znów to samo 😪. Również mi przykro, że Ciebie tak samo doświadczył...