Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Jestem na podtrzymaniu. Wdrożona luteina. Bóle podbrzusza były od środy. Podobno w środku była krewka a ja nie miałam żadnych plamien. W środę miałam usg było ciałko żółte a wczoraj już widziałam bijące serduszko.
Właśnie dlatego próbuje się dowiedzieć ponieważ jest to bardzo wczesny etap. Czy mogę udać się do jakiegokolwiek ginekologa czy musze juz isc do takego ktory poprowadzi ciaze do konca ?
Witajcie Kobietki ,
potrzebuje zasięgnąć porady ponieważ jestem w tym totalnie nowa .
Po wielu próbach oraz jednym poronieniu nareszcie się udało zobaczyć dwie kreski na teście ciążowym .
Było to wczoraj , dziś powtórzyłam wynik pozytywny .
Od razu z rana pojechałam na hcg .
Powiedzcie mi kiedy...
Kiedyś miło było wejść na te stronę , poczytać , zasięgnąć rady , teraz już się odechciewa , coraz więcej jadu i złośliwości . Człowiek drugiemu człowiekowi . Wesołych świąt ;)
Dziewczyny !
Proszę szybko konkretnie i na temat ♥️
22 dzień cyklu i bóle podbrzusza oraz kucie w jajnikach raz jedna raz druga strona ..
Cykle 28/30 dni , ostatnia miesiączka 20.11
Cześć dziewczyny słuchajcie mam pytanie czy waszym zdaniem mogło dojść wczoraj do zapłodnienia jeżeli okres miałam 26 - go maja? Jakie jest prawdopodobieństwo?