• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: ula86
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. U

    Kto po in vitro?

    x
  2. U

    Kto po in vitro?

    Hej, zamierzam udać się do dr Kozioł do Invimedu we Wrocławiu. 36 l. pyknie w tym roku a tu dalej nic. badałam AMH mam 1,2 w swoim wieku, tyle że od 2 l. jestem na dostinex bez niego AMH = 0,07. Czytałam pozytywne opinie o dr Kozioł z Wroc. czy ktoś u niej był ostatnio? W sumie bardziej idę pod...
Wróć
Do góry