Cześć dziewczyny,
kilka miesięcy temu byłam w ciąży, która niestety była umiejscowiona w bliźnie po cesarce. Miałam ze staraniami odczekać minimum 6 miesięcy. Już niedługo minie ten czas, potem kontrola u lekarza i chcemy znowu zacząć starania. Ale mam obawy, jak to będzie. Czy są tu może...