• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: andzia19912505
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. andzia19912505

    Wirus HPV-pomocy!!!

    Hej, dawno mnie tu nie było. Ja jestem załamana i nie mam już sił na cokolwiek. To dziadostwo się ciągle za mną ciągnie . Postaram się napisać w skrócie Pierwsze HPV 11 i klykciny kończyste później usunięte miała 8 lat temu. Później ciąża i każda kolejna cytologia czysto. Robiłam ją...
  2. andzia19912505

    Wirus HPV-pomocy!!!

    Dziękuję, ale najgorsze jest to czekanie ;((( dbam o siebie,biegam, rower, suplementy, dieta, jestem zaszczepiona na HPV i to wszystko nic ;(
  3. andzia19912505

    Wirus HPV-pomocy!!!

    Hej dziewczyny! Znalazłam to forum i jestem trochę spokojniejsza, od wczoraj wyje ;(((( Najpierw cytologia CIN1 /LSIL / HPV, zrobiłam genotypowanie i wyszło dziadostwo HPV 56 , na 22.08 mam kolposkopię z wycinkami;/ chyba zwariuje do tego czasu. Moja mama zmarła na raka jajnika pół roku temu...
Wróć
Do góry