Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Poczytuje Was dzisiaj w pracy
Teraz czekam na wizyte u ginekologa ale sama nie wiem moj maz sie waha, mowi ze on chce 👶, ale ze sie boi I sam nie wie.
Na sile nie bede cisnac, bedziemy rozmawiac moze jak wroce. Wiadomo ja tez mam watpliwosci. Decyzja o dziecki to decyzja pochodzaca z serca. W...
Udalo mi sie przelozyc ginekologa na jutro bo czuje ze cos sie kroi jakas owulacja albo cos bo fajny sluz (hahah) i nie chce przegapic cyklu a do niedzieli to juz moze byc za pozno. Trzymajcie kciuki jutro wieczorem, oby mi dala zielone swiatlo.
Dziewczyny, po poronieniu ma sie owulacje prawda? Czuje ze to juz, ale kurde wizyte u ginekologa mam dopiero w niedziele i nie wiem czy sie wyrobie jeszcze a bez lekarza zgody nie dzialamy :(
Oczywiscie jesli Twoja praca wymaga wysilku fizycznego to pewnie mow. Tez pamietam jak bylam w 1 ciazy i pracowalam w hotelu na recpejci i musialam pomagac ludziom z walizkami to od razu powiedzialam. Dzidzia najwazniejsza.
Dziewczyny wspolczuje Wam bardzo, pracowac w tak niezdrowym srodowisku jakas masakra. Czlowiek w zyciu ma wystarczajaco duzo stresow a tu jeszcze z takimi potworami pracowac. :(
Witam Dziewczynki po dlugim weekendzie. U nas w irlandii dlugi bo swieto Patryka a wiec parada, pijanstwo i dzisiaj wolne. Jutro juz do pracy.
Bylam w kinie na super filmie Milosc jak miod, boski film. Widzialyscie?
Wy mi sie tutaj prosze nie zalamywac. Kazda z nas ma swoj czas na zajscie w...
Takie wlasnie uroki zycia w uk i irlandii to samo. Nie uznaja ciazy ponizej 12 tyg. Przed 12 tyg tylko prywatnie. Mnie mowila w dublinie na wyniki bety 5/6 dni - porypalo ich.
Ze bedzie wysoki.
Dziewczyny, wczoraj bylam na koncercie Jason Derulo z mezem. Moj chlop uslyszal rozmowe jakis 15 letnich dziewczynek na widok mnie tanczacej " look at this old woman dancing"
No jakas masakra, jak nas nastolatki postrzegaja buuuu
To prawda, zgadzam sie. Tylko ja bede leciec sama z synem Istanbul- Antalya, wiec dzwiagnie plecakow, wozka, przemieszczanie sie- zeby nie byl za duzy wysilek w razie czego.
Ale teraz tak mysle- co ja sie martwie za wczas, moze zajscie w ciaze nam zajmie kilka miesiecy. A maj juz za chwile.
Nie wiem, ponoc nie powinno sie podrozowac w 1 trymestrze ciazy. Ale wiem, nie wiadomo czy w ogole udaloby nam sie znow zajsc- gdybym za wczasu
Za rowno ja, jak i maz chcemy dalej probowac i nie czekac ale za zgoda lekarza.
Szczerze to bardzo sie boje tego badania. Po ciazy przytylam 20 kg i nie schudlam jeszcze. Boje sie, ze moja nadwaga moze spowodowac wysokie tsh. Ale moze bede miala kopa zeby w koncu schudnac.
Mysle ze bede gotowa zaczac za miesiac, naqwet jesli musze anulowac majowy wyjazd ale zobacze jak...
Dziewczyny moze wy wiecie czy poziom tsh moze wplywac na zajscie w ciaze / jej utrate ? ide sprawdzic w poniedzialek,
W niedziele za tydzien ginekolog i zobacze czy mi da zielone swiatlo do staran czy nie.
Tylko w maju mam wakacje w turcji zaplanowane. Co myslicie? zaczekac czy dzialac?
Tez wpadlam w depresje. Snily sie kolejne poronienia, obudzilam sie i myslalam ze po co mi to wszystko, ze kolejnej straty nie przezyje, ze mam wygodne zycie. Itd.
Teraz mysli przeszly ale zdecydowanie na laweczke u mnie do maja 😞
Przepraszam ze to napisze ale w takim razie masz ch * znajomych. Przykro mi, ze tak sie czulas.
Przyjdzie i na Ciebie czas, zobaczysz. Bedziesz miala dwie piekne dzidzie i tez bedziesz o kupkach rozmawiac
Macierzynstwo nie do konca oznacza utrate siebie. Moja pasja zawsze byly podroze...