Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej jestem w 18 tyg ciąży i mam pieczenie pochwy od tygodnia brałam pimafucin i nie pomogło jutro idę na wizytę do ginekologa, ale chciałam zapytać czy któraś z was miała w ciąży takie uczucie jakby coś miała w pochwie ? czy to normalne? nie wiem co o tym myśleć
Hej jestem w 18 tyg ciąży i mam pieczenie pochwy od tygodnia brałam pimafucin i nie pomogło jutro idę na wizytę do ginekologa, ale chciałam zapytać czy któraś z was miała w ciąży takie uczucie jakby coś miała w pochwie ? czy to normalne? nie wiem co o tym myśleć
Hej jestem w 18 tyg ciąży i mam pieczenie pochwy od tygodnia brałam pimafucin i nie pomogło jutro idę na wizytę do ginekologa, ale chciałam zapytać czy któraś z was miała w ciąży takie uczucie jakby coś miała w pochwie ? czy to normalne? nie wiem co o tym myśleć
Dziewczyny odebrałam wyniki moczu i wyszła mi dziś krew w moczu oraz liczne kryształy szczawianu wapnia, wczoraj jadłam buraki do obiadu czy mogła ta krew w moczu wyjść przez nie ?
Nie musisz odpowiadać jak Ci się nie podoba. Specjalnie podkreśliłam że byłam u lekarza i czy mimo to nie powinnam się martwić, bo to moja pierwsza ciąża, ale zawsze znajdzie się ktoś kto musi głupio odpowiedzieć
Cześć, dziś rano po oddaniu moczu poczułam pieczenie pochwy, teraz też jak oddałam mocz to mnie piekła pochwa. Nie mam żadnych innych objawów typu upławy, czy świąd, tylko chodzę często siku ale jestem w ciąży więc ciężko stwierdzić. Myślicie że to będzie bardziej od pęcherza czy od infekcji pochwy?