Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Też zrobiłam drugi raz w tym cyklu z czystej ciekawości. Wczoraj zrobiłam po raz pierwszy, wyszła trochę jaśniejsza a dziś troszkę ciemniejsza. W ostatnim cyklu dzień po owu nie było żądnej kreski. Ale absolutnie się nastawiam, tym bardziej że brzuch boli okresowo ;) oczywiście dam znać ;)
Hej dziewczyny,
W 13 DC cyklu miałam potwierdzona owualcje monitoringiem, testem owu i okropnym bólem jajnika. Zawsze po owulacji jak robiłam testy owu to nic nie pokazywały ( żadnej drugiej kreski). Dziś mam 19 DC i na teście pojawiła się kreska ( nie jest jakaś szczególnie mocna ale jednak...