• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: boskagrabowska
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. B

    Ulewanie i duszenie się dziecka :(

    Jestem mama blizniakow, niestety jedna dziewczynka ma identyczne objawy :/ ulewanie nosem buzia, zachłyśnięcia, regulgitacje. Zapowietrza sie, nie moze oddychać:( przerabiamy ten sam scenariusz, obecnie diagnozowanie pod katem alergii - debridat, gastratus itp. Mleko aminokwasowe nutramigen i...
Wróć
Do góry