• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: oli2002
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. O

    🌬️💫💙W listopadzie chłodem wieje, lecz w nas na dwie kreski nadzieja szaleje!💙💫🌬️

    Cześć dziewczyny, proszę o testowanie 05.11 :)
  2. O

    🍁🍂🎃 W październiku szykujemy dynie, ogrom dwóch kresek nas nie ominie! 🎃🍂🍁

    Okeeej, facepalm... Wiedziałam, że coś robię nie tak.. Dziękuję <3
  3. O

    🍁🍂🎃 W październiku szykujemy dynie, ogrom dwóch kresek nas nie ominie! 🎃🍂🍁

    Zawsze po obudzeniu, ale wstaję czasem o innej godzinie, tj, czasem 5:50, czasem 7, 8..
  4. O

    🍁🍂🎃 W październiku szykujemy dynie, ogrom dwóch kresek nas nie ominie! 🎃🍂🍁

    Dziękuję! może po prostu schizuję jak zwykle..
  5. O

    🍁🍂🎃 W październiku szykujemy dynie, ogrom dwóch kresek nas nie ominie! 🎃🍂🍁

    oo dziękuję, muszę się wyposażyć w jakiś porządny, bo ja już nic nie ogarniam z tych moich pomiarów..
  6. O

    🍁🍂🎃 W październiku szykujemy dynie, ogrom dwóch kresek nas nie ominie! 🎃🍂🍁

    Hej dziewczyny, mam pytanie dot termometrów. Używacie takiego zwykłego, czy jakiegoś specjalnego do owulacji?
  7. O

    🍁🍂🎃 W październiku szykujemy dynie, ogrom dwóch kresek nas nie ominie! 🎃🍂🍁

    Cześć dziewczyny, nic z tego, dostałam dziś okres 😕 będziemy próbować w tym cyklu 🤞🏻
  8. O

    🍁🍂🎃 W październiku szykujemy dynie, ogrom dwóch kresek nas nie ominie! 🎃🍂🍁

    Cześć dziewczyny, dziś 31 dc, okresu brak, a test bialutki.
  9. O

    🍁🍂🎃 W październiku szykujemy dynie, ogrom dwóch kresek nas nie ominie! 🎃🍂🍁

    Cześć dziewczyny, u mnie dziś biało :( Być może jest jeszcze za wcześnie. (dziś 30 dc)
  10. O

    🍁🍂🎃 W październiku szykujemy dynie, ogrom dwóch kresek nas nie ominie! 🎃🍂🍁

    Cześć Dziewczyny byłam dziś u tego ginekologa. Na USG nic na razie nie widać i test dziś rano negatywny. Mam zrobić badania atpo, atg, vit d, glukozę i insulinę. Pójdę jutro rano i może zrobię betę od razu (?) Jutro już będzie 9 dzień po owulacji więc może coś by wyszło (?) Dajcie znać co...
  11. O

    🍁🍂🎃 W październiku szykujemy dynie, ogrom dwóch kresek nas nie ominie! 🎃🍂🍁

    Jeszcze nie 🫢 Pewnie jutro z rana zrobię. Korciło mnie już, ale wiem, że nadal trochę za wcześnie i nie chciałam się rozczarować. Mąż nie pomaga, jemu się wydaje, że to tak hop siup i w 1szym cyklu się uda 😅
  12. O

    🍁🍂🎃 W październiku szykujemy dynie, ogrom dwóch kresek nas nie ominie! 🎃🍂🍁

    No więc mam 23 lata, mąż 25 i zaczęliśmy się starać w tym cyklu ( po raz 1 ever ). Jestem trochę zagubiona w tych wszystkich "okołociążowych" tematach haha. Robiłam badania krwi, wszystko mam w normie, jedynie tsh 2.6, chyba powinno być niższe (?) i glukoza w górnej granicy. Idę do gin jutro...
  13. O

    🍁🍂🎃 W październiku szykujemy dynie, ogrom dwóch kresek nas nie ominie! 🎃🍂🍁

    Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Nieśmiało proszę o testowanie 2.10 :))
Wróć
Do góry