• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: emma11
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. emma11

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Hejka! Ja poproszę o wpisanie testowania na 22 maja :) Staramy się z mężem 5 cykl. Tym razem z pomocą leku Bromocorn. Dzisiaj akurat mam owulację 🥳 Za 4 dni dorzucam Luteinę i może tym razem coś z tego wyjdzie 🤞
  2. emma11

    Kwiecień plecień, bo przeplata - betę, test ciążowy i owulaka 🌷🐣

    Hejka! Proszę o wpisanie na testowanie 24 kwietnia🤞
  3. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Hej, Można mi wlepić 🩸 Tym z Was, którym udało się w marcu ujrzeć dwie kreseczki ogromnie gratuluję i życzę spokojnej, zdrowej ciąży 🤍 Trzymam kciuki za nas wszystkie, Które nadal walczą o swoje bejbiki. Widzimy się na kwietniowych 🫡
  4. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Hejka dziewczyny ja siknęłam i biało - 11 dpo. Plamienie się trochę rozkręciło od wczoraj ale nadal to nie jest @ tylko taki sraczkowaty kolor. Ostatnio tak plamię 2-3 dni przed okresem co miesiąc, więc już wiem, że @ przyjdzie jutro albo w środę. Jeśli do jutra ustanie to plamienie to...
  5. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Cześć dziewczyny, Skończyły mi się testy o czułości 10 i zrobiłam rano pinka 20 i wyszedł bielusieńki oczywiscie, ale mam już facelle w pogotowiu. Dzisiaj jestem 10 dpo. Kolejny dzień lekkich nudności + doszedł lekki ból brzucha podobny do tego okresowego i śluz podbarwiony na brązowo. Trochę...
  6. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Dzień dobry w sobotę 😊 Ja dziś 9 dpo i na teście biel walącą po oczach.
  7. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Ja miałam pierwszy raz takie plamienie kilka dni temu w 2 dpo i to chyba może być po owulacji 🤔
  8. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Moim zdaniem jest piękna kreseczka. Jej intensywność chyba zależy od stężenia hormonu w moczu, więc na wczesnym etapie pewnie nie zawsze się trafi w super stężone siuśki ☺️
  9. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    A często miewasz takie mdłości przed @? Mnie organizm mocno trolluje z tymi objawami bo przed staraniami nigdy nie doświadczałam nudności przed @, a teraz co miesiąc jakiś nowy objaw, który i tak nie zwiastuje dwóch kresek🤰
  10. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Dzień dobry dziewczyny, Udało mi się nadrobić wiadomości od wczoraj. Bardzo się cieszę na Wasze pozytywny wyniki i małe fasolki w brzuszkach 🥹 Z tymi, którymi się nie udało pewnie będę na bieżąco na kwietniowych kreskach 🙌 Ja dziś jestem 8 dpo, czuję się na maksa zmęczona, śpiąca i jest mi...
  11. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Progesteron patrzeć na tą większą wartość czy mniejszą? Jestem zielona w tym, pierwszy raz go zbadałam. Co Wy o tym sądzicie? Bo te wartości jakieś ogromne 😳
  12. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Mam wynik estradiolu na razie i wyszedł mi 238 pg/ml, delikatnie przekroczyłam normę wg laboratorium. Pojęcia nie mam co to oznacza, czekam na progesteron jeszcze.
  13. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Mam podobne doświadczenia co Ty. Też mam pecha do lekarzy i trafiam na takich którzy mnie lekceważą i zbywają 🫠
  14. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Ja też jeszcze nie mam wyników 😩
  15. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Dzień dobry, ja dziś 7dpo. Oddałam krew na progesteron i estradiol. Oby wyszło dobrze.
  16. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Wow to super masz tego lekarza. Liczę na tego kwietniowego bardzo mocno bo mojej koleżance pomógł zajść w ciążę w ciągu 2 miesięcy po 1,5 roku starań.
  17. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Na wizycie tydzień temu u gina na pakiet w medicover babka dała mi skierowanie tylko na tarczyce, morfologię, mocz i glukozę a jak powiedziałam że mam plamienia przed okresem 2-3 dni to powiedziała, że mogłaby mi dać progesteron ale niech sobie jeszcze trochę poplamię 🤣 także ten🤣 dlatego jutro...
  18. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Dzisiaj rano w drodze do biura złapała mnie mega śpiączka , już myślałam, że nie dojadę, a mam ponad godzinę drogi i cały dzień męczą mnie wzdęcia 🥴 piersi bolą jak bolały. Jutro rano zamierzam zbadać progesteron i estriadol. Raczej nie mam wielkich nadziei na ten cykl, coś mi podpowiada, że to...
  19. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Ja dziś 6dpo, wybrałam się porpacować do biura i przynajmniej mam jeden dzień bez obsesyjnego myślenia o objawach 🤌
  20. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Spełnienia marzeń @natkusia 😘
  21. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Gratulacje cudne kreseczki 🥹❤️
  22. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Czekam cierpliwie z pierwszym testem do soboty, to bedzie 9dpo. Pewnie się nakręcam ale jak tu się nie nakręcać 😆
  23. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    W sumie może już wchodzić w 6dpo bo owulacja była najprawdopodobniej jakoś w nocy 18/19 marca. Owulację wyłapałam testami, pik złapałam 18go marca rano i wieczorem już całkowicie LH spadlo, a kolejnego dnia rano już zaczęły pobolewać mnie piersi co jest u mnie właśnie takim znakiem.
  24. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Dziewczyny u mnie teraz pojawił się delikatnie podbarwiony śluz na brązowo. Czy to może być to co myślę, czy w 5dpo to sobie wkręcam? 🫣
  25. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Facelle ten plastikowy czy paskowy? Ja jeszcze ich nie próbowałam to też polecę do rosska kupic 😂
  26. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    U mnie wychodzi za każdym razem biel walącą po oczach bez żadnego cienia szansy a u Ciebie się dopatrzyłam 🤞
  27. emma11

    🌷🪻 W marcu wiosna świat rozkręca, niech nam los II kreski wręcza🌸🌻

    Właśnie mi też coś przebija jak patrzę na ten test! Ale nie chciałam pisać głupot bo uznałam, że może ślepa jestem czy coś 🫣 ale może jest jeszcze nadzieja 🥹
Wróć
Do góry