Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hejka!
Ja poproszę o wpisanie testowania na 22 maja :)
Staramy się z mężem 5 cykl. Tym razem z pomocą leku Bromocorn. Dzisiaj akurat mam owulację 🥳
Za 4 dni dorzucam Luteinę i może tym razem coś z tego wyjdzie 🤞
Hej,
Można mi wlepić 🩸
Tym z Was, którym udało się w marcu ujrzeć dwie kreseczki ogromnie gratuluję i życzę spokojnej, zdrowej ciąży 🤍
Trzymam kciuki za nas wszystkie,
Które nadal walczą o swoje bejbiki. Widzimy się na kwietniowych 🫡
Hejka dziewczyny ja siknęłam i biało - 11 dpo.
Plamienie się trochę rozkręciło od wczoraj ale nadal to nie jest @ tylko taki sraczkowaty kolor.
Ostatnio tak plamię 2-3 dni przed okresem co miesiąc, więc już wiem, że @ przyjdzie jutro albo w środę.
Jeśli do jutra ustanie to plamienie to...
Cześć dziewczyny,
Skończyły mi się testy o czułości 10 i zrobiłam rano pinka 20 i wyszedł bielusieńki oczywiscie, ale mam już facelle w pogotowiu.
Dzisiaj jestem 10 dpo.
Kolejny dzień lekkich nudności + doszedł lekki ból brzucha podobny do tego okresowego i śluz podbarwiony na brązowo. Trochę...
Moim zdaniem jest piękna kreseczka. Jej intensywność chyba zależy od stężenia hormonu w moczu, więc na wczesnym etapie pewnie nie zawsze się trafi w super stężone siuśki ☺️
A często miewasz takie mdłości przed @?
Mnie organizm mocno trolluje z tymi objawami bo przed staraniami nigdy nie doświadczałam nudności przed @, a teraz co miesiąc jakiś nowy objaw, który i tak nie zwiastuje dwóch kresek🤰
Dzień dobry dziewczyny,
Udało mi się nadrobić wiadomości od wczoraj.
Bardzo się cieszę na Wasze pozytywny wyniki i małe fasolki w brzuszkach 🥹
Z tymi, którymi się nie udało pewnie będę na bieżąco na kwietniowych kreskach 🙌
Ja dziś jestem 8 dpo, czuję się na maksa zmęczona, śpiąca i jest mi...
Progesteron patrzeć na tą większą wartość czy mniejszą? Jestem zielona w tym, pierwszy raz go zbadałam. Co Wy o tym sądzicie? Bo te wartości jakieś ogromne 😳
Mam wynik estradiolu na razie i wyszedł mi 238 pg/ml, delikatnie przekroczyłam normę wg laboratorium. Pojęcia nie mam co to oznacza, czekam na progesteron jeszcze.
Na wizycie tydzień temu u gina na pakiet w medicover babka dała mi skierowanie tylko na tarczyce, morfologię, mocz i glukozę a jak powiedziałam że mam plamienia przed okresem 2-3 dni to powiedziała, że mogłaby mi dać progesteron ale niech sobie jeszcze trochę poplamię 🤣 także ten🤣 dlatego jutro...
Dzisiaj rano w drodze do biura złapała mnie mega śpiączka , już myślałam, że nie dojadę, a mam ponad godzinę drogi i cały dzień męczą mnie wzdęcia 🥴 piersi bolą jak bolały. Jutro rano zamierzam zbadać progesteron i estriadol. Raczej nie mam wielkich nadziei na ten cykl, coś mi podpowiada, że to...
W sumie może już wchodzić w 6dpo bo owulacja była najprawdopodobniej jakoś w nocy 18/19 marca. Owulację wyłapałam testami, pik złapałam 18go marca rano i wieczorem już całkowicie LH spadlo, a kolejnego dnia rano już zaczęły pobolewać mnie piersi co jest u mnie właśnie takim znakiem.
Właśnie mi też coś przebija jak patrzę na ten test! Ale nie chciałam pisać głupot bo uznałam, że może ślepa jestem czy coś 🫣 ale może jest jeszcze nadzieja 🥹