• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: bajka0806
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Bo właśnie ciekawi mnie jak to wygląda :D
  2. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    a owulacyjny dalej masz ciemny?
  3. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Czekamy na test :) Mi zazwyczaj z kolejnego moczu wyraźniej wychodziły testy ciążowe niż z pierwszego.
  4. bajka0806

    ☀️ W czerwcu cicha iskra płonie, w lutym maleńkie chwycą dłonie 🕊️

    Hej :) poproszę o wpisanie mnie na testowanie 5 czerwca.😍
  5. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    @TutuTerror ja bym nie brała duphastonu, tylko czekała na rozwój sytuacji. Ważne że pęcherzyk jest w macicy. Zrób znowu betę i progesteron i zobaczysz czy spada czy rośnie.
  6. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    @TutuTerror jak po lekarzu?
  7. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Z mojego doświadczenia gdy prog spadnie, nastąpi poronienie i beta zacznie spadać.
  8. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    My właśnie teraz przerywamy starania, w sierpniu lecimy do Egiptu i boję się być na początku ciąży w razie czego. A dziś owulacja się zaczyna, mega płodny śluz.
  9. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Tak właśnie chodziło mi aby zobaczyć czy jest w macicy.:(
  10. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Ale te bety ostatnio szaleją ... Powyżej 1000 to już lekarz coś może zobaczy na USG
  11. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Zaczyna sie plamienie. Proszę o wpisanie okresu łeeee
  12. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    @Anywhere robiłaś betę?
  13. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Gratulacje dziewczyny pięknych kresek !
  14. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Jak mi smutno dzis. Dlaczego nie mogę być w tej ciąży. Co jest ze mną nie tak. 11 dpo testy białe, już nic z tego nie będzie. Czuje sie taka niepełna jakas 😔
  15. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    @Eveline.eve a ile jeste dpo? ja dziś 11 dpo i biało, kurde chyba lipa
  16. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    heheh oo nigdy nie badałam, muszę sprawdzic 😋
  17. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    i przed okresem się szyjka obniża?
  18. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Jak się sprawdza szyjkę? ja nie umiem hehe i jest tam takie rozpulchnione przed okresem czy nie?
  19. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    ja tak samo się wzruszyłam, wspaniałe wieści😍🥰
  20. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    @Eveline.eve kiedy miałaś owulację?:)
  21. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Tak dokładnie. Daj znać jak będziesz miałą wynik bety. Ehh człowiek chce być tylko w ciąży a tyle musi przejść..
  22. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Tak, ale codziennie wydzwaniałam do lekarza już mnie miał dość. Mnie to wykończyło psychicznie że przestaliśmy się starać na kilka miesięcy. Bałam się CP, lekarz uspakajał, że jak mnie nie boli nic, nie krwawię to pewnie biochemiczna, ale musiałam wciąż kontrolować betę. Był to biochem.. ręce...
  23. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Ja tez miałam podobną sytuację i wiem jak to wykańcza. Miesiąc badałąm betę i był to czas wycięty z życiorysu. Niżej wklejam jak to wyglądało. Jak przeczytałam o Twojej becie od razu aż mi się gorąco zrobiło i przypomniałam sobie ten stres. Trzymam kciuki!🍀
  24. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    może przed betą zauwazysz że kreska na teście ciemnieje. Trzymam kciuki za to😍
  25. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    @Anywhere byłaś na becie?
Wróć
Do góry