• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Samira8
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. Samira8

    Czy ktoś bierze duphaston lub no-spę?

    Czy któraś z Was wie może po jakim czasie występuję krwawienie po zażyciu pierwszej tabletki duphatonu?? Dodam Ze lek ten dostałam na wywołanie miesiączki:blink:.
  2. Samira8

    Pytanie o duphaston- pilne

    Witam mam pytanie czy któraś z Was wie może (teoretycznie) w którym dniu po zażyciu pierwszej tabletki może wystąpić krwawienie.Dodam ze ja duph dostałam na wywołanie miesiączki.:sorry2:
Wróć
Do góry