Jeśli wasze dziecko ma wadę serca (lub ktoś z was ma wadę serca) polecam "Forum Fundacji Serce Dziecka" www.forum.sercedziecka.org.pl i stronę tej Fundacji www.sercedziecka.org.pl moim zdaniem, jeśli dziecko ma wadę, lub chorobę serca, to powinno być pod kontrolom kardiologa dziecięcego (gdy...