• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Panterka1
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. P

    Mamusie Bliźniaczków - piszcie i radźcie!

    Witam, ja jestem mamą 11miesięcznych panien, rodziłam na Wyspiańskiego, ale nie polecam tego szpitala. Stan łazienek fatalny, a pielęgniarki od dzieci to zołzy. Na 3 zmiany jedna pielęgniarka miała ,,serce" do dzieci. Miałam zaplanowaną cesarkę 17 dni przed terminem. Leżałam 3 ostatnie...
Wróć
Do góry