• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: katel83
  • Sortuj według data
  1. K

    Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

    witam :) ja bede miec syneczka :) zastanawiam sie na Dawidem albo Danielem,ale nie jestem pewna do końca co wy na to? dajcie jakies pomysly
  2. K

    Mamusie w 2012

    hej jestem tutaj NOWA :) ja mam termin na 19 marca 2012 bedzie prawdopodobnie synek :) moj maż mówie,że to bedzie dziecko EURO 2012 :)
Wróć
Do góry