• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  1. IMG 4953

    IMG 4953

  2. IMG 4940

    IMG 4940

  3. IMG 4936

    IMG 4936

  4. Piotruś

    Piotruś

  5. K

    Warszawa - Szpital Św. Zofii, szpital na Starynkiewicza

    Witam wszystkie przyszłe mamy! Ja rodziłam w szpitalu św. Zofii w Warszawie w lipcu 2012 roku. Szpital oceniam na rewelacyjny! Poród w jednoosobowych salach, które są czyste i funkcjonalne. W sali porodowej (ja rodziłam w orzechowej, tak przynajmniej powiedział mi mój mąż bo ja wtedy za wiele...
Wróć
Do góry