Marzenka-jejkuuu jaki maluch! 2,5 roczku... Ale mysle, ze bedzie dobrze! :-)
Ayni no wlasnie spodziewalam sie takiego rodzaju 'prowadzenia ciazy', ze zapytaja jak sie miewam, jakies informacje podadza-a tu traktuja mnie troche na 'odwal sie'. Z tym, ze przyznam moja poprzednia polozna nie byla...