Witajcie Dziewczyny
Pomyslałam że ja tez sie przywitam, podczytuje Was od dłuższego czasu, OM miałam 29wrzesnia, TP na 5 lipca, widziałam juz moja kruszynkę w 6tc biło jej juz wtedy serduszko, następna wizytę mam ustalona na 9grudnia prywatnie i jutro umówiłam sie pierwszy raz na NFZ po...