Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Właśnie z grubsza skarpetka jest gorzej i nawet w instrukcji butików pisze że muszą być cienkie skarpetki. Już się naczytalam o tych butach ze często spadają. I zastanawiam się co zrobić boję się ze stopka będzie wracała do deformacji co więcej jak masuje jej stopkę to często jej przeskakuja...
Witam
Nasze córka obecnie 6m-cy urodziła się z lewą stopką konsko szpotawa. Jesteśmy już po napięciu Achillesa jakiś czas temu i mamy zalecone noszenie szyny 20h na dobę. Niestety corcia jest na tyle ruchliwa ze buciki (bebax) spadają jej non stop z nogi zwłaszcza zdrowej. Poprawiamy je milion...