Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dziekuje za info. Kurcze mialam nadzieje ze da sie to w jakis pozytywny sposob wytlumaczyc, ale wszystko wskazuje ze jest kiepsko.
Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny, czy ktoras slyszala cos o bezwodziu? Przyjaciolka tez jest w ciazy, tylko termin na poczatku listopada, i bedac dzisiaj przez przypadek u lekarza (innego niz zwykle) powiedzial jej ze nie widzi nerek i nie ma plynu owodniowego. W tym czasie plyn ma byc produkowany przez dziecko...
Nie zauwazylam roznicy w rachunkach przed i po, a piore i susze bardzo duzo. Codziennie min raz, a pelny program prania i suszenia to ponad 3h.
Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam. Elektrolux do zabudowy i jestem bardzo zadowolona. Wszystko teraz susze i nie uzywam juz stojaka na pranie. Zaleta tez takiego 2w1 jest to, ze zapodaje pranie z suszeniem na noc i rano wszystko gotowe. Jedyny minus to taki ze rzeczy sa wymiete, ale za to miekkie i pachnace.
Napisane na...
W ubieglym tygodniu robilam usg i wyszlo 6,5 tyg z bijacym sercem, ale mysle ze na kolejnej wizycie bedzie bardziej konkretnie.
Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Witam. Podczytuje wasze forum od jakiegos czasu, a teraz odwazylam sie dolaczyc. Mam 36 lat, jestem z Krk, mam 9 letnia corke, ktora wlasnie jutro idzie do komunii i jestem mniej wiecej w 8 tygodniu ciazy (rozbieznosc miedzy OM i USG to ok 2 tyg). Za 2 tygodnie ide do lekarza wiec moze dowiem...