• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: agaKr
  • Sortuj według data
  1. A

    zajść w ciążę po antykoncepcji...

    Rozumiem, a bardzo bym chciała zajść w ciążę..
  2. A

    zajść w ciążę po antykoncepcji...

    Hej, jestem Tu nowa.. Brałam tabletki antykoncepcyjne 3,5 lata czy 4 lata, a odstawilam w roku 2013 czy w roku 2014. Mam regularne miesiączki. Jesteście pewne, czy zajdę w ciążę? Mam trochę stresu, ale to przez moją pracę i pracę mojego przyszłego męża.. Za 3 tygodnie wychodzę za mąż.. Mój dość...
Wróć
Do góry