• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Anula3088
  • Sortuj według data
  1. A

    Doradzcie proszę!!

    Nie biorę żadnych leków. Mój ginekolog twierdzi że jeśli beta rośnie to jest wszystko w porządku, endometrium na ostatnim usg 17mm. Tylko brak widocznego pęcherzyka. Lekarz powiedział że może na to za wcześnie i ze czasem do 7 tygodnia nic nie widać. Beta też nie rośnie tak szybko przy ciąży...
  2. A

    Doradzcie proszę!!

    Robiłam 9 kwietnia dwa testy różnych firm oba pozytywne
  3. A

    Doradzcie proszę!!

    Jakich?
  4. A

    Doradzcie proszę!!

    No właśnie nie dlatego trudno mi to poukładać w głowie. Te dwie bety robiłam w dwóch laboratoriach więc też mogą bcrozbieżności. Pójdę w poniedziałek się okaże
  5. A

    Doradzcie proszę!!

    Dziękuję tak zrobię :)
  6. A

    Doradzcie proszę!!

    Może tak. Boję się że beta wychodzi mniejsza niż jest ciąża i ze nie ma nawet pęcherzyka widocznego
  7. A

    Doradzcie proszę!!

    28 marzec
  8. A

    Doradzcie proszę!!

    Jak policzyć który to tydzień przed okresem już test był pozytywny czyli ciąża była o wiele wcześniej. Beta wskazuje początek 4
  9. A

    Doradzcie proszę!!

    Dziękuję ale to nie były plamienia tylko okres jak zawsze całe 7 dni.
  10. A

    Doradzcie proszę!!

    Hej dziewczyny próbuje ustalić który tydzień mam ciąży żeby być spokojna że wszystko jest ok a więc od początku. Styczeń okres 10-ty luty 20-ty marzec w ogole. 9 kwiecień robię test jedna kreska bardzo nie widoczna ale jest, 10 kwiecień dostaje okres, który trwa 7 dni. Zero stosunków od tego...
Wróć
Do góry