Wiem, że ciąża ciąży nie równa, że może jeszcze za wcześnie ( 4t3d) i że właściwie powinnam się cieszyć ale nie mam żadnych objawów ciążowych... :sorry:Czy u którejś z Was również ich brak? W pierwszej ciąży na tym samym etapie miałam już mdłości przez większość dnia, bolały mnie piersi, byłam...