Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Cześć Dziewczyny
Sytuacja po założeniu pessar się uspokoiła jeszcze następnego dnia ta wydzielina była lekko różowa teraz już kremowa ale dużo jej, dziś 21 i 1 wizytę mam w poniedziałek mam nadzieję że będzie ok. Nie mam zaleconego leżenia, tylko oszczędny tryb luteina 2x2. Muszę dopytać jak to...
Cześć Dziewczyny
Miałam założony pessar w czwartek nie czułam żadnego dyskomfortu i nie było krwawienia dziś na papierze zobaczyłam takie nitki krwi czy coś się dzieje czy to normalne.
Witam się Dziewczyny
Jestem w 16 tygodniu ciąży po konizacj szyjki na chwilę obecną szyjka ma około 3cm w czwartek maszeruje na patologię i mają mi założyć pessar trochę się denerwuje czy to pomoże, dochodzą problemy z ciśnieniem.
Pasja to za dużo powiedziane ale uwielbiam mój ogród tak naprawdę narazie to on powstaje tak już 3 rok sądzę dosadzam planuje przecinam tworzę cieszę się nim a i zieleniak z roku na rok robi się większy a w domu pełno kwiatów. Świat dla mnie nie istnieje bez książek czytam kryminały historyczne...