Witaj.
Współczuje, Mój szpital od początku który wybrałam funkcjonuje nadal, więc choć tego nie musze wybierać. Zupełnie inaczej tą końcówkę wyobrażałam....życzę rownież szybkiego, pomyślności rozwiązania bo czas nie działa na naszą korzyść. ale przyznaje że dziewczyny te co są na początku...