Dzięki! Do.lekarza dzi s się nie dostanę A na izbę nie mam co jechać bo znam scenariusz na pamięć, odesla do domu j.kaza obserwować bęte. Co do diagnostyki poronien - przeszłam wszystkie możliwe badania , kariotypy , genetyczne, hormonalne i n8c nie stwierdzono oprócz mutacji .4 ciąża donoszona...