Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej dziewczyny 😊
Ja znalazłam patent na moje poranne mdlosci. Wczoraj gdzieś wyczytałam żeby na śniadanie zjeść banana. Dziś wypróbowałam i faktycznie mdłości przeszły aż w szoku byłam.
A to macie też jakąś grupe na fb?
Hej. U mnie dziś samopoczucie fatalne. Rano wymioty teraz ból głowy.
To moja druga ciąża i pierwsza w porównaniu z tą była cudowna. Czekam aż wkoncu te mdłości przejdą.
Co do wagi to u mnie dzis 10+4 i 2kg na minusie.
ja mam właśnie 27.10 i obawiałam sie ze może za późno, ale lekarza powiedzial że do 14 + 0 można spokojnie zrobic.
Jestem ciekawa czy powie jaka płeć 😊
Hej 😊 dołączam do Was. Termin z OM na 1.05
Dziś byłam na wizycie sprawdzić jak tam wyniki i są ok😊 następna dopiero za miesiąc bo za 3 tygodnie mam badania prenatalne 😊