Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
O z pewnością to było by najlepsze rozwiązanie, bynajmniej najprostsze, było by gdyby skład tego modyfikowanego był taki sam, ale to temat pewnie Paniom dobrze znany, problematyka mojej sytuacji rodzinnej jest dużo bardziej złożona. Nie chcę poruszać jej na publicznym forum, zamieściłem post, bo...
Witam,
Temat banku mleka w Polsce to dość skomplikowana sprawa, z mojego doświadczenia, rozpoznania tematu, kontaktowałem się z bankiem w Krakowie i Rzeszowie nie ma dostępu do mleka dla osób, że tak powiem indywidualnych, nie przebywających w szpitalu, mleko jest wyłącznie w obrocie...
Witam serdecznie,
Poszukuję mleka matki karmiącej, dla swojego syna, jestem z Kielc, jeśli mają Panie nadwyżkę mleka, i chcą ją odsprzedać, bardzo proszę o kontakt. Karol Skopowski telefon: 504 242 888