• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Mimimi96
  • Sortuj według data
  1. M

    Lipcowe mamy 2021

    Cześć dziewczyny :) 2 kreseczki wyszly mi już dość dawno, bo jakoś pod koniec października 😁 Chciałam poczekać do wizyty, bo jakoś nie docierało do mnie, że jestem w ciąży 😉 W dniu wizyty 5+3 I termin na 12.07 💕 Na USG narazie pęcherzyk 1,60 cm i malutki zarodek 0,13 cm. Jak myślicie, czy już...
Wróć
Do góry