Cześć dziewczyny :)
2 kreseczki wyszly mi już dość dawno, bo jakoś pod koniec października 😁
Chciałam poczekać do wizyty, bo jakoś nie docierało do mnie, że jestem w ciąży 😉
W dniu wizyty 5+3 I termin na 12.07 💕
Na USG narazie pęcherzyk 1,60 cm i malutki zarodek 0,13 cm.
Jak myślicie, czy już...