Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
To u mnie sytuacja wygląda tak
26.01 beta <2.3
28.01 4.27
29.01 17.06
01.02 140.4
Za 2 dni tj 03.02 powinnam dostac@
Powoli się to rozkrecalo Ale chyba przyrost ok co o tym sądzicie?
Gdybym była choć tak w połowie cierpliwa...jak jestem nie cierpliwa.. poszłam dziś w południe bo od rana się źle czuje bol glowy I mnie mdli . No ale zobaczymy pewnie w weekend zrobie sikanca, bo dłużej nie wytrzymam 🙂
Witajcie.
Proszę o pomoc w interpretacji wyniku.
Ostatnia miesiączka 05.01. Owulacji ok 16.01. A dziś beta hcg <2.3
Brak ciąży? Czy za wcześnie zrobiłam test?