Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Tak. Polecam zrobić ANA 4 odrazu. Bo gdyby Ci wyszło ANA1 to robisz pozniej ANA2 i ANA3 .
I za wszystko płacisz osobno... A tak masz ANA4 w jednej cenie
Hej dziewczyny. Witam się z Wami w nowym roku. Niestety musiałam założyć nowe konto ponieważ na tamtym nie dostępne były dla mnie fora zamknięte 😿 (zdjęcie główne z poprzedniego konta) .
Przedstawię się.
Lat 32. Za mną dwa poronienia (wrzesień 2020 i wrzesień 2021) oraz ciąża biochemiczna...