• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Kinga-89
  • Sortuj według data
  1. Kinga-89

    Staraczki 2022

    Tak. Polecam zrobić ANA 4 odrazu. Bo gdyby Ci wyszło ANA1 to robisz pozniej ANA2 i ANA3 . I za wszystko płacisz osobno... A tak masz ANA4 w jednej cenie
  2. Kinga-89

    Staraczki 2022

    W październiku miałam 1:1000 Chociaż pod koniec grudnia jak badałam to spadło do 1:160 . Już nie badam żeby się nie denerwować
  3. Kinga-89

    Staraczki 2022

    Tak zwane ANA1 . Mój organizm je wytwarza i zarodek traktuje jak wirus który trzeba zwalczyć
  4. Kinga-89

    Staraczki 2022

    Hej dziewczyny. Witam się z Wami w nowym roku. Niestety musiałam założyć nowe konto ponieważ na tamtym nie dostępne były dla mnie fora zamknięte 😿 (zdjęcie główne z poprzedniego konta) . Przedstawię się. Lat 32. Za mną dwa poronienia (wrzesień 2020 i wrzesień 2021) oraz ciąża biochemiczna...
Wróć
Do góry