Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Bardzo Ci dziękuje za Twoją wiadomość. Bardzo podniosła mnie na duchu :) Bardzo się cieszę, że u Ciebie wynik został jeszcze raz sprawdzony i wszystko jest dobrze. Masz rację, stres może tylko zaszkodzić❤️
Cześć Dziewczyny, ja również się z wami witam :) jestem aktualnie w 7+0. Na razie nie doskwierają mi silne objawy oprócz zmęczenia i zmian w apetycie. Jestem już po usg i czytając wasza konwersacje trochę się zmartwiłam. Czy możecie napisać ile wynosił yts w waszym przypadku w 6 tygodniu? U mnie...