Hej 🙂
Jestem tu nowa. Mam 31 lat, chłopak tez. Staramy właściwie od marca ale się nie udaje. Zrobiliśmy badanie nasienia i wyniki okazały się bardzo kiepskie. Byliśmy z wynikami w klinice leczenia niepłodności, Pani doktor powiedziala żeby brać witaminy i za 3 miesiące powtórzyć badanie ale...