• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  1. K

    ☀️🌷KWIETNIOWE KRESKI☀️🌷 Mrozy żegnamy, a za 9 miesięcy dzieciątka nasze powitamy 👶

    Nowa jesli chodzi o zalozenie konta, bo stwierdziłam ze kiedys mi sie przyda, natomiast bacznie obserwuje od listopada :) 8dpo, ale podejrzewam, ze owulacja mi się przesuneła i przypadła wczesniej. narazie nie będe zapisywać sie na testowanie, bądź na ławeczkę. Przycupnę i poobserwuje samą...
  2. K

    ☀️🌷KWIETNIOWE KRESKI☀️🌷 Mrozy żegnamy, a za 9 miesięcy dzieciątka nasze powitamy 👶

    dziewczyny, sama nie wiem... kiedy po potencjalnym zapłodnieniu zaczely was faktycznie pokłuwać jajniki? My staramy sie juz od kwietnia '24, Dopiero pierwszy raz spotyka mnie jakis nietypowy objaw wiec jestem ciekawa. W dodatku tkliwe piersi, ciagniecie w podbrzuszu tak jakby na okres, a ta...
Wróć
Do góry