Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Nowa jesli chodzi o zalozenie konta, bo stwierdziłam ze kiedys mi sie przyda, natomiast bacznie obserwuje od listopada :) 8dpo, ale podejrzewam, ze owulacja mi się przesuneła i przypadła wczesniej. narazie nie będe zapisywać sie na testowanie, bądź na ławeczkę. Przycupnę i poobserwuje samą...
dziewczyny, sama nie wiem... kiedy po potencjalnym zapłodnieniu zaczely was faktycznie pokłuwać jajniki? My staramy sie juz od kwietnia '24, Dopiero pierwszy raz spotyka mnie jakis nietypowy objaw wiec jestem ciekawa. W dodatku tkliwe piersi, ciagniecie w podbrzuszu tak jakby na okres, a ta...