W przypadku mężczyzny PESEL nie jest takim problemem, szczególnie, że jak sama napisałaś, dość szybko się Wam udało. Jakbym miała roczne dziecko, firmę w fazie rozwoju i sama była w trakcie życiowych zmian, to też czułabym się przeciążona i wolałabym poczekać, szczególnie mając młodszą od siebie...