Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
@TutuTerror ja bym nie brała duphastonu, tylko czekała na rozwój sytuacji. Ważne że pęcherzyk jest w macicy. Zrób znowu betę i progesteron i zobaczysz czy spada czy rośnie.
My właśnie teraz przerywamy starania, w sierpniu lecimy do Egiptu i boję się być na początku ciąży w razie czego.
A dziś owulacja się zaczyna, mega płodny śluz.
Jak mi smutno dzis. Dlaczego nie mogę być w tej ciąży. Co jest ze mną nie tak. 11 dpo testy białe, już nic z tego nie będzie. Czuje sie taka niepełna jakas 😔
Tak, ale codziennie wydzwaniałam do lekarza już mnie miał dość. Mnie to wykończyło psychicznie że przestaliśmy się starać na kilka miesięcy. Bałam się CP, lekarz uspakajał, że jak mnie nie boli nic, nie krwawię to pewnie biochemiczna, ale musiałam wciąż kontrolować betę. Był to biochem.. ręce...
Ja tez miałam podobną sytuację i wiem jak to wykańcza. Miesiąc badałąm betę i był to czas wycięty z życiorysu. Niżej wklejam jak to wyglądało. Jak przeczytałam o Twojej becie od razu aż mi się gorąco zrobiło i przypomniałam sobie ten stres. Trzymam kciuki!🍀