• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

beta ciaza

  1. mama12020

    HCG rosło i przestało :(

    Cześć dziewczyny, jestem w ciąży, nie wiem dokładnie, w którym tygodniu, nie pamiętam, kiedy miałam ostatnią miesiączkę. W każdym razie byłam 10.06 na USG i ginekolog zbadał PP na 18,5 mm, a echo zarodka (jeszcze bez akcji serca) na 0,35. Kazał też zbadać betę no i zbadałam i miałam 12.06 45780...
  2. K

    Przyrost beta

    Cześć dziewczyny, pierwsza ciążę niestety miałam poronienie chybione z tabletkami. Teraz jestem ponownie w ciąży i beta nie zgadza się z tygodniem ciąży. Jutro będzie dopiero 4 tydzień a moja beta na dzień dzisiejszy to 1350. Bardzo bym chciała,żeby wszystko było w porządku ale po poronieniu mam...
Wróć
Do góry