• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

oddychaniepoporodzie

  1. nkw

    Problem z oddychaniem po porodzie

    Jestem 6 dni po porodzie. W drugiej dobie zaczęło mi się ciężko oddychać. Czuję jakbym nie umiała tego robić. Jakby klatka piersiowa/przepona nie miała sił nabrać powietrza. Strasznie szybko się męczę. Przejdę kawałek i mam zadyszkę. Jak siedzę, to lepiej mi się oddycha. Któraś z Was tak miała...
Wróć
Do góry