• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

pink

  1. M

    Test ciążowy negatywny

    Hej dziewczyny, czy to na pewno negatyw? Jakoś 4 tygodnie po zbliżeniu, ale nie było krwawienia. Czy jakiś cień cienia jest?
  2. M

    Czy to wynik pozytywny?

    Cześć, W tym miesiącu nie dostałam miesiączki tylko mam pojedyncze brązowe plamienia, także jest to dla mnie bynajmniej dziwne. Dziś zrobiłam test tylko popołudniu czy to wynik pozytywny? Na teście innej firmy nic nie wyszło. Jutro rano jeszcze zrobię test.
Wróć
Do góry